voicomua4 (voicomua4) wrote in uaznaypravdu,
voicomua4
voicomua4
uaznaypravdu

На українську ракетну програму додатково виділено 700 млн гривень
РСЗВ "Вільха" Було затверджене відповідне рішення Уряду України щодо додаткового виділення коштів з бюджету Таку інформацію оприлюднила заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Світлана Панаіотіді в інтерв'ю українським журналістам. За її словами, цьогорічна ракетна програма України "не лише збережена, але й суттєво розширена".

Зокрема, Уряд країни додатково виділив 700 млн гривень в рамках бюджету Мінекономіки (з резервного фонду) для розвитку виробництва ракетного озброєння. Також було розв'язано нагальні проблеми Державного підприємства "Науково-виробниче об'єднання "Павлоградський хімічний завод" та ДП "Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод ім. О. М. Макарова"."Кошти… були спрямовані на безпечне зберігання та утилізацію твердого ракетного палива та некондиційного гептилу, що сприятиме не лише стабілізації екологічної ситуації, а й збільшенню кількості робочих місць", - відзначила Світлана Панаіотіді. Крім того, було підготовлено план з корпоратизації підприємств космічної сфери та розроблено й узгоджено відповідний законопроєкт.

Як вже раніше повідомляв Defense Express, у травні цього року майже 150 млн гривень з резервного фонду Кабмін направив на утилізацію та зберігання рідкого та твердого ракетного палива.
Детальніше тут
Долучайся до нас у ФБ та читайте нас у інших соцмережах,Знай правду!
Слава Україні!
Tags: ГРИВЕНЬ, УКРАЇНСЬКУ
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 0 comments