voicomua4 (voicomua4) wrote in uaznaypravdu,
voicomua4
voicomua4
uaznaypravdu

Знайшлися фото розвезення хліба в СРСР, які показують всю радянську реальність
Розвозка хліба в СРСР. Facebook/Павло Бондаренко У мережі з'явилися історичні фото розвезення хліба в СРСР у 70-80-х роках минулого століття авторства київського інженера Леоніда Решетняка. Знімки радянської реальності опублікував журналіст і блогер Павло Бондаренко на своїй сторінці в Facebook. За його словами, в інженера було таємне хобі - той знімав життя людей, зокрема, на своїй малій батьківщині - Сумщині. Однією з тем був триптих про хліб (щоб подивитися, доскрольте до кінця сторінки). Так, на першому фото видно перевантаження хліба з машини на кінну повозку. Та мала доставити хліб у села, куди хлібовозка не могла дістатися через бездоріжжя.

Розвозка хліба в СРСР Facebook/Павло Бондаренко На другому і третьому знімках теж зображені вози з кіньми і хлібом всередині, але вже в інших населених пунктах. На четверте фото потрапив, за словами автора допису, учитель, який повертався додому з роботи бездоріжжям.

Розвозка хліба в СРСР Facebook/Павло Бондаренко

Розвозка хліба в СРСР Facebook/Павло Бондаренко

Учитель, який повертався додому Facebook/Павло Бондаренко Також Бондаренко звернув увагу на антисанітарію та худобу коней, зображених на кадрах.

Пост у мережі Скриншот

Пост у мережі Скриншот
Детальніше тут
Долучайся до нас у ФБ та читайте нас у інших соцмережах,Знай правду!
Слава Україні!
Tags: ФОТО
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 0 comments