voicomua4 (voicomua4) wrote in uaznaypravdu,
voicomua4
voicomua4
uaznaypravdu

"Чиказькі" Бровари: в розбірках зі стріляниною брав участь ватажок жорстокого ОЗУ


У розбірках зі стріляниною між групами підтримки перевізників у Броварах Київської області брали участь яскраві представники кримінального світу. Серед них, за інформацією очевидців , був і лідер відомого київського ОЗУ Віктор Журавель (Віха). Детальніше про знаменітість, про жорстокі злочини банди і скарги ватажка на сайт Миротворець - у матеріалі OBOZREVATEL.

Кримінальний авторитет Віктор Журавель відомий як ватажок ОЗУ Журавлі. Сам він народився і живе в Броварах Стрілянина в Броварах - привіт із 90-х Твердження, що стрілянина в Броварах - як привіт із лихих 90-х, близька до істини. Справа в тому, що на боці однієї зі сторін конфлікту і війни за смачні пасажирські перевезення засікли Віктора Журавля. Особистість яскрава, бандит із колосальним кримінальним досвідом. У вищезгадані 90-ті роки він починав свою бандитську діяльність під крилом однієї з ОЗУ. Тоді і потрапив майбутній кримінальний авторитет до рук міліціонерів. Як результат - Журавля засудили за розбій на 17 років . Відсидівши великий термін і вийшовши на свободу в 2010 році, Журавель так і не змінив своїх переконань. Щодо виправлення і мови не йшло. Але оскільки часи шаленого рекету минули, то Журавель придумав нову схему відбирання грошей у забезпечених людей. Тоді активно діяли колекторські агентства, під дахом яких працювали вчорашні рекетири. Журавель створив банду з трьох осіб, яка під виглядом колекторів стала вимагати гроші у людей. Банда Журавля сама знаходила своїх жертв, вистежувала їх, а потім зустрічалася. Одразу бандити починали насідати на жертву, придумуючи різні причини боргу в останніх перед банком. Найчастіше це спрацьовувало, оскільки у багатьох дійсно були борги. Про банду Журавля почали говорити і до них стали звертатися люди з проханнями вибити борги у своїх боржників. Липові колектори бралися з задоволенням за такі справи, оскільки більша частина грошей осідала в їх кишенях. Діяла банда жорстоко - жертв били до напівсмерті. Через деякий час про них знали практично у всіх довколишніх містах. Банду Журавля прозвали чорними колекторами. Вони стали працювати не тільки в Київській області, а й по всій Україні. Новий поворот Чорні колектори весь час були у пошуках нових схем, проте не гребували і досить простими злочинами. У липні 2011 року Віктор Журавель дізнався про ДТП, яка трапилася у Києві. Водій на Мазді збив мотоцикліста. Бандит зметикував, що на цьому можна заробити. Він призначив винуватцю ДТП зустріч, представившись родичем потерпілого. Коли чоловік прийшов на зустріч, його заштовхали в автомобіль і відвезли в ліс. Іншим разом банда Журавля вимагала гроші у послушника Києво-Печерської лаври. Із нього вимагали вже 10 тисяч доларів, які нібито заборгував бандитам один із друзів послушника. Свою жертву банда також вивезла в ліс, де розмова продовжилася за старим сценарієм. Сам Журавель потім на допиті скаже, що послушник сам не чистий на руку, й одного разу звертався до них, намагаючись зробити замовлення на вбивство однієї відомої в Києві людини.

Віха Журавель деякий час був смотрящим за Лук'янівським СІЗО Колаж Також відомо про розбій, вчинений бандою Журавля. У серпні того ж року вони відпочивали в ресторані Чайкофф на проспекті Перемоги в Києві. Тут же знаходився чоловік, який за прикидками бандитів був із великою сумою грошей. Дочекавшись, коли чоловік вийде з ресторану, бандити напали на нього і почали бити. Потім дістали пістолет і як завжди приставили його до скроні жертви. Їх здобиччю тоді стали... 8 тисяч гривень. Банда під слідством У банду Журавля також входили кримінальний авторитет Андрій Щаділо і Анатолій Орлов. Вони всюди супроводжували свого лідера, були ініціаторами деяких злочинів. У 2012 році, завдяки оперативникам, бандитів вдалося затримати. Апеляційний суд вирішив, що справу банди Журавля потребує дослідування, проте їх залишили в СІЗО. Тільки в 2013 році суд визначив терміни покарання для банди Журавля. Сам ватажок, який став уже на той час смотрящим по Лук'янівському СІЗО, отримав 13 років позбавлення волі. Такий же термін отримав і авторитет Щаділо. На рік менше, до 12 років, був засуджений Анатолій Орлов.

Віктор Журавель в залі суду Скріншот з відео Під час оголошення вироку, двоє з присутніх в залі перерізали собі вени, намагаючись зірвати процес. Однак це не завадило судді зачитати вирок до кінця. Потерпілим була надана медична допомога прямо в будівлі суду. Однак апеляційний суд прислухався до доводів захисту і скасував вирок, відправивши справу на додаткове розслідування. Слідство довго не мудрувало і передало його на новий розгляд. Але не встигли засідання початися, як термін утримання під вартою журавлів закінчився. Однак не встигли підозрювані переступити поріг СІЗО як були знову затримані - у справі про погрози прокурору і суддям, які продовжили для них запобіжний захід. А потім почався процес, кілька нагадував спектакль. У підсумку за гратами Віха пробув недовго і вийшов на волю. Повернувся з того світу Уже в квітні 2017 року Журавель ледь не загинув. Як розповіли джерела OBOZREVATEL , тоді лідера ОЗУ госпіталізували в лікарню Броварів із проникаючим ножовим пораненням. Журавель був у важкому стані, проте вижив. Цікаво, що правоохоронцям бандит сказав, нібито з необережності поранив сам себе. Втім, досить звичайна практика в кримінальному світі, щоб не виносити сміття з хати. Авторитет поскаржився на Миротворець: Як ви думаєте, хто мене замовив?! З Журавлем сталася курйозна історія. У лютому 2019 року він був внесений у базу сайту Миротворець за свідому участь в дестабілізації суспільно-політичної ситуації в Україні. Деструктивний вплив на органи законодавчої і виконавчої влади в Україні.

Кримінальний авторитет, лідер ОЗУ. Призвісько: Віха. Колишній боксер. Відсидів 17 років, був смотрящим Лук'янівського СІЗО А тиждень тому, 15 травня, на Yotube-каналі, який нібито завів собі Журавель, з'явилося відео про додавання Віхі в базу Миротворця. Відеоряд супроводжується блатною піснею.
Tags: УЧАСТЬ
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 0 comments