voicomua4 (voicomua4) wrote in uaznaypravdu,
voicomua4
voicomua4
uaznaypravdu

Ударні БПЛА Bayraktar TB2 Повітряних Сил провели тренувальні польоти
Оперативно-тактичний багатоцільовий безпілотник Bayraktar TB2 Один з ударних БПЛА Bayraktar TB2 Повітряних Сил ЗСУ здійснив двогодинний тренувальний політ Маршрут польоту оперативно-тактичного багатоцільового безпілотного літального апарату Bayraktar TB2, що стоїть на озброєнні Повітряних сил Збройних сил України, зокрема був відображений на сервісі моніторингу повітряного простору FlightRadar 24. Судячи з даних сервісу, Bayraktar TB2 Повітряних сил ЗСУ піднявся в повітря близько 11.00 сьогодні, 19 травня, та провів в повітрі близько двох годин.

Маршрут польоту БПЛА Bayraktar TB2 19 травня 2020 року Скріншот з сервісу Flightradar24 / Фото: УМП Після зльоту у Старокостянтинові Хмельницької області, БПЛА здійснив політ до міста Ізяслав, звідки до селища Кунів, звідки до міста Здолбунів, Рівненській області.

Згодом його маршрут тривав до селища Новосілки, а звідти вже траєкторія польоту не була прямолінійною та ймовірно оператори Bayraktar TB2 відпрацьовували різноманітні навчальні завдання із маневрування.

Близько 12:50 БПЛА здійснив посадку на аеродромі та виключив транспондери.

Нагадаємо, угоду про закупівлю турецьких оперативно-тактичних безпілотних комплексів Bayraktar TB2 виробництва компанії Baykar Makina було підписано під час візиту колишнього Президента України Петра Порошенка до Туреччини, що відбувся 3-4 листопада 2018 року (Контракт на придбання шести таких БПЛА та трьох станцій управління на суму $70 млн був підписаний у січні). У березні минулого року перші комплекси прибули до нашої країни та були вперше випробувані.

До вересня 2019 року проходило навчання українських операторів Bayraktar TB2 на території Туреччини, після чого молоді військовослужбовці почали освоєння поставлених комплексів вже на території України.
Tags: ПРОВЕЛИ, СИЛ
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 0 comments