voicomua4 (voicomua4) wrote in uaznaypravdu,
voicomua4
voicomua4
uaznaypravdu

Інтерв'"ю з Гіркіним не дає нічого нового. Розслідування щодо нього завершено у 2019-му, вручено підозру, - Луценко. ДОКУМЕНТ
Інтерв'ю журналіста Дмитра Гордона з терористом Ігорем Гіркіним не несе в собі жодної цінності, оскільки справу Гіркіна розслідувано, а доказів його злочинів теж вистачає. Про це пише у фейсбуці ексгенпрокурор України Юрій Луценко, передає Цензор. НЕТ. "Це інтерв‘ю (як і десятки інших) долучать до кримінальних справ Гіркіна. Але нічого нового воно слідству не дасть. Хоча б тому, що справа Гіркіна про збиття авіалайнера МН17 - вже у голландському суді. З достатньою кількістю доказів, включно з перехопленими українськими спецслужбами розмовами Гіркіна, Константінова, Суркова. Справа про терористичні злочини Гіркіна в ході агресивної війни на Донбасі - теж давно завершена українською військовою прокуратурою. У січні 2019 йому вручена підозра", - зазначає Луценко. Луценко зауважив, що якби "в Україні був механізм in absentia - заочного правосуддя, ми б уже рік демонстрували всьому світу злочини російського агресора". Ексгенпрокурор також опублікував довідку про закінчене в січня 2019 року слідство щодо Гіркіна.

Нагадаємо, увечері 18 травня журналіст Дмитро Гордон опублікував інтерв'ю з одним із ватажків терористів Ігорем Гіркіним. Подія викликала певний резонанс у суспільстві - кілька десятків осіб закидали редакцію видання Гордона яйцями.


Детальніше тут
Долучайся до нас у ФБ та читайте нас у інших соцмережах,Знай правду!
Слава Україні!
Tags: ДОКУМЕНТ, ЛУЦЕНКО, НОВОГО, РОЗСЛІДУВАННЯ
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 0 comments