voicomua4 (voicomua4) wrote in uaznaypravdu,
voicomua4
voicomua4
uaznaypravdu

Російський терорист розбомбив депо в Горлівці через поділ бізнесу


Кадровий російський військовий Роман Тітов, призначений командиром одного з підрозділів терористів ДНР, влаштував обстріл трамвайно-тролейбусного депо в окупованій Горлівці. Це було зроблено через поділ бізнесу з мером захопленого міста, а також з метою дискредитувати Об'єднані сили, написав на своїй сторінці у Facebook офіцер ЗСУ Анатолій (Штірліц) Штефан (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Обстріл депо в Горлівці Facebook Анатолія Штефана

Обстріл депо в Горлівці Facebook Анатолія Штефана На кадрах видно, що в результаті обстрілу були практично повністю знищені всі пасажирські автобуси Горлівки та інший громадський транспорт, а також обірвана лінія електропередач. Нещодавно призначений командир 3 ОМСБр Роман Алтаєць, Генріх Тітов (Демонов - прізвище прикриття), кадровий російський офіцер в ніч з 31 березня на 1 квітня віддав команду на обстріл трамвайно-тролейбусного управління в місті Горлівка, - написав Штефан.

Обстріл депо в Горлівці Facebook Анатолія Штефана

Обстріл депо в Горлівці Facebook Анатолія Штефана Перерозподіл сфер впливу з мером Горлівки Приходьком, з яким одразу після свого призначення не знайшов спільної мови так званий комбриг. Звичайна провокація з демонстрацією сили меру Приходьку, а також одночасним звинуваченням і дискредитацією підрозділів Об'єднаних сил, - додав захисник України. Відзначимо, що скандальний терорист Тітов внесений з базу сайту Миротворець . Уродженець Оренбурга є підполковником ЗС РФ. Раніше він був судимий за перевищення службових повноважень із застосуванням насильства і зброї.

Роман Титов Сайт Миротворець Також відомо, що ротні тактичні групи зі складу 21 ОМСБр 2 АК РФ (Рощинске, Самарська область) Центрального військового округу ЗС РФ, де служив Тітов, з його призначенням командиром 11 ОМСП 1 АК ЗС РФ, в лютому 2016 року брали участь в бойових діях в районах окупованих Луганська і Краснодона.
Tags: ГОРЛІВЦІ, РОСІЙСЬКИЙ
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 0 comments