voicomua4 (voicomua4) wrote in uaznaypravdu,
voicomua4
voicomua4
uaznaypravdu

"Україна віддала Крим": Лоліта відхрестилася від визнання півострова українським


Російська співачка українського походження Лоліта Мілявська відхрестилася від своєї заяви про те, що Крим - це Україна. Так, в інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону зірка сказала, що не розуміє, що Крим був приєднаний до Росії незаконно.

Лоліта rg.ru Зокрема, Лоліта заявила, що її слова про Крим перекрутили: Скільки пи**юлів в Росії я за це отримала. Був фейк, нібито я визнала Крим. Я не висловлювалася ні за, ні проти. Я сказала одну фразу: Мені не важливо, які зелені чоловічки були, аби не вбивали. Я не вимовляла слово анексія. Мене, коли запитують, чий Крим, я відповідаю: Мій. Чому я повинна втручатися в політику, на якій заробляються величезні гроші? Чому я повинна щось казати?

кадр з відео На питання Гордона, чи розуміє Лоліта, що Крим був приєднаний до Росії незаконно, співачка відповіла: Ні, не розумію. Аби не було війни. Я не політик, я не знаю історію, я її не вчила і принципово не вчу зараз, тому що історія настільки переписана. Я відсторонилася, оскільки не знаю, де правда. Україна Крим віддала, вона не вкладала в нього. Росія побудувала аеропорт і хоч одну дорогу.

Лоліта кадр з відео
Tags: КРИМ, УКРАЇНА, УКРАЇНСЬКИМ
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 0 comments