voicomua4 (voicomua4) wrote in uaznaypravdu,
voicomua4
voicomua4
uaznaypravdu

Коронавірус у РФ: заражений китаєць виступив зі зверненням до росіян


Громадянин Китаю Ван Юньбінь госпіталізований у місті Читі ( Росія ) з підозрою на коронавірус , вибачився перед росіянами і розповів про своє самопочуття. Ван Юньбінь зв'язався з виданням Чита. Ру і повідомив, що це про нього і його сім'ю пишуть всі російські ЗМІ. Доброго дня, я той китаєць з російських новин з Забайкальського краю, який нібито заражений. Я всього лише кашляю, більше нічого не турбує, лікарі не кажуть мені, що я заражений і не дають мені результати аналізів. Про те, що я, можливо, заражений - дізнався з новин, - заявив він.

chita.ru Новини Як врятуватися від смертельного коронавірусу: українцям дали важливі поради Якщо я дійсно заражений, я хочу перед усіма вибачитися, мені, можливо, не варто було нікуди їхати, я лише взяв свою дитину і дружину і поїхав відпочивати в Китай. Я не знав, що можу заразитися, - додав пацієнт. Ван Юньбінь повідомив, що у його дитини також підвищена температура, і висловив побоювання що умов російської лікарні недостатньо для реабілітації.

chita.ru Моя донька росіянка, їй всього лише 2 роки, вона зовсім маленька. За один тиждень у нас взяли кров на аналізи 6 разів, але так і не дали жодного результату. По здоров'ю, мабуть, у нас немає ніяких питань, у мене на руках маленька дитина, у неї вся ручка вже в слідах від уколів, хіба можна у маленької дитини брати стільки раз кров, без результатів аналізу?! - обурився він. Ми хотіли б отримати результати аналізу, знати, хворі ми чи ні, якщо раптом у нас є захворювання, моїй дитині потрібно терміново надати допомогу, - додав китаєць.
Tags: РОСІЯН
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 0 comments