voicomua4 (voicomua4) wrote in uaznaypravdu,
voicomua4
voicomua4
uaznaypravdu

"Мене будуть поливати брудом": волонтерка зворушила історією кохання з воїном, убитим на Донбасі


Волонтерка Ярина Чорногуз розповіла про почуття до загиблого на Донбасі хлопця, воїна ЗСУ Миколи Сорочука. Відповідний пост з'явився на її сторінці у Facebook. Дівчина також показала нове тату на руці з фотографією убитого. Новини Стакан із водою об **ало: волонтерка розповіла про зустріч зі скандальним Брагарем Чорногуз зізналася, що знала Сорочука трохи більше місяця. Але твій голос, твій погляд, твої руки, твій образ, наші розмови про філософію... я не втрачу... Вибач, що не була поруч, коли ти загинув, це я повинна була твоє тіло виносити разом із твоїми побратимами з того окопу, - написала дівчина.

Микола Сорочук і Ярина Чорногуз facebook.com/yaryna.chornohuz Нікчема, яка в тебе стріляла, загине безславною смертю. Нікчема в кремлі, яка ввела війська на наш із тобою степ, помре так само безславно, - заявила вона.

facebook.com/yaryna.chornohuz Друзі твої мене зараз запевняють, що у тебе багато було тих ластівок, але вони не знають, що я ніколи не була проти... і нам було поф*г, - продовжила дівчина. Вона розповіла, що в загиблого на правому плечі було тату з написом Життя - Батьківщині, честь - нікому.

Микола Сорочук facebook.com/yaryna.chornohuz Мене за любов до тебе будуть поливати брудом та оббріхувати усі, хто ніколи не мав і не здатен уявити, яким може бути кохання між двома вільними духом від усіх упереджень людьми, які обрали собі свідомо війну пліч-о-пліч у землі на захист України , - написала Чорногуз.

facebook.com/yaryna.chornohuz
Tags: ДОНБАСІ
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 0 comments