voicomua4 (voicomua4) wrote in uaznaypravdu,
voicomua4
voicomua4
uaznaypravdu

НА КБТЗ ВІДВАНТАЖЕНО ПЕРШУ ПАРТІЮ МОДЕРНІЗОВАНИХ ТАНКІВ Т-72 ДЛЯ ЗСУ
Учора, 24 січня ц.р., перша партія з 15 одиниць модернізованих ДП Київський бронетанковий завод, що входить до складу ДК Укроборонпром, танків Т-72 відправилася у танкові підрозділи Збройних сил України. Передачу техніки організував Об`єднаний центр забезпечення військово-технічним майном, повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Командування Сил логістики ЗСУ. Новина по темі: Т-72АМТ ВІД КБТЗ ПРОХОДИТЬ ВОГНЕВІ ВИПРОБУВАННЯ НА ВІЙСЬКОВИХ ПОЛІГОНАХ Уповноважені особи завантажили військову техніку на універсальні платформи автоматизованим методом та встановили на спеціальні шпори, що входять у комплект постачання, задля дотримання належних заходів безпеки на залізничному транспорті під час перевезення бронетехніки. Башту та ствол гармати також зафіксували у нерухомому положенні з метою унеможливлення поворотів під час руху.

Наголошується, що відновлені машини пройшли капітальний ремонт, їм було доопрацьовано оптику, стабілізаційну систему гармати, покращені загальні ходові характеристики. Новина по темі: ВИПРОБУВАННЯ Т-72АМТ: СТРІЛЬБА КЕРОВАНОЮ РАКЕТОЮ "КОМБАТ" ТА ІНШІ ДЕТАЛІ. ВІДЕО Варто додати, що судячи зі світлин Командування Сил логістики, відремонтовані танки були модернізовані по проекту ДП Київський бронетанковий завод Т-72АМТ (з окремими відмінностями від базового проекту ), що був представлений у 2017 році.

Нагадаємо, ця версія була розроблена фахівцями КБТЗ на замовлення Збройних Сил України та кілька років проходила випробування.
Tags: ЗСУ, ТАНКІВ
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 0 comments