voicomua4 (voicomua4) wrote in uaznaypravdu,
voicomua4
voicomua4
uaznaypravdu

"Головне – дожити": заборонений композитор Башмет попросився в Україну


Відомий російський музикант Юрій Башмет, який відкрито підтримував анексію Криму, заявив про бажання приїхати в Україну. В інтерв'ю КП Башмет зізнався, що останнім часом часто згадує роки, проведені у Львові.

Юрій Башмет sakhalinmedia.ru Новини Ментальність українського хлопця: Сєров, який виступав в Криму, зробив заяву українською Так, на питання журналіста, чи хоче музикант приїхати до Львова, Башмет відповів: Дуже. І концерт хотілося б дати і просто по-людськи приїхати. Це ж місто мого дитинства. Я останнім часом часто його згадую... Як з моїм кращим другом бігали за недозрілими сливами на територію палацу Потоцьких, як страшно боялися, що охоронець потрапить у нас дробом. Як закопали там пляшку з посланням для майбутніх поколінь ...

Юрій Башмет belcanto.ru За словами Башмета, він чекає, поки вирішаться всі політичні проблеми, щоб приїхати до Львова. У Львові залишилися всі рідні могили: і батьків, і дідуся, який мені гроші на навчання давав, і брата... У мене є друг дитинства, він весь цей час, поки триває плутанина, стежить за могилами. Мені треба до Львова, провідати їх. Тому дуже хочу, аби всі політичні проблеми вирішилися, а вони мусять вирішитися. Головне - дожити до цього моменту, - зізнався музикант.

Юрій Башмет iz.ru Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що Олександр Сєров, який їздив до Криму, поскаржився на Україну . Співак заявив, що він прожив 35 років в Україні, однак у нього немає навіть звання заслуженого артиста. Ми в Telegram !
Детальніше тут
Долучайся до нас у ФБ та читайте нас у інших соцмережах,Знай правду!
Слава Україні!
Tags: ГОЛОВНЕ, УКРАЇНУ
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 0 comments