voicomua4 (voicomua4) wrote in uaznaypravdu,
voicomua4
voicomua4
uaznaypravdu

Вчені показали мозок дитини під час читання книги та гри на планшеті: вражаючі фото


Вчені довели, що мозок дошкільника, який часто грає ігри на планшеті, демонструє недорозвиненість та менші навички грамотності. Під час дослідження використовували спеціальний тип МРТ, який досліджував активність білої речовини у мозк. Участь взяло 47 дітей 3-5 років, які або читали книжки, або грали ігри на гаджетах, пише Моя Школа OBOZREVATEL з посиланням на CNN (щоб переглянути фото, доскрольте до кінця сторінки). Новини Сніданок впливає на успішність в школі: вчені знайшли докази На просканованому зображенні мозку дитини, яка часто читає з вихователем, червоним позначили ріст організованої білої речовини в мовних та грамотних зонах мозку дитини, яка підтримуватиме навчання в школі.

Мозок дитини. яка часто читає CNN Нижче мозок дошкільника, який грає ігри на планшеті дві години на день. Синій колір демонструє значну недорозвиненість та неорганізованість білої речовини в областях, які необхідні для підтримки навчання.

Мозок дитини, який часто грає на планшеті CNN Мозок розвивається найшвидше за перші п`ять років. Тому важливо допомагати йому розвиватися, - сказав доктор Джон Хаттон, педіатр та клінічний дослідник дитячої лікарні.

Вчені показали мозок дитини під час читання книги та гри на планшеті
Детальніше тут
Долучайся до нас у ФБ та читайте нас у інших соцмережах,Знай правду!
Слава Україні!
Tags: ПОКАЗАЛИ, ФОТО
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 0 comments