voicomua4 (voicomua4) wrote in uaznaypravdu,
voicomua4
voicomua4
uaznaypravdu

"З якого боку Басков там?" Сєров, який їздив до Криму, поскаржився на Україну


Російський співак Олександр Сєров заявив, що він прожив 35 років в Україні, однак у нього немає навіть звання заслуженого артиста. При цьому, зазначив співак в інтерв'ю КП , у російських зірок - Миколи Баскова і Олександра Малініна - є звання Народних артистів України.

Олександр Сєров aif.ru Новини Сєров отримав вогнепальне поранення: співак відреагував на новину в росЗМІ По-перше, Сєров виріс і сформувався в Україні, а по-друге, зробив три колективи, які гастролювали по всій Україні, отримав звання лауреата від Чернівецької філармонії, коли виступав на конкурсі в Ялті. Ось, хто такий Сєров, якщо об'єктивно. А просто дивитися на мене, як на Сюткіна, Салтикова та інших співаків, це викликає подив. Наприклад, співак Олександр Малінін має звання Народного артиста України. Ви знаєте про це? А на якій підставі? Хто заслуговує на це звання? З якого боку Басков там ? Ці люди жодного відношення до України не мають, а я дещо все-таки залишив. Я зараз не хвалюся, ні! Я говорю тільки об'єктивно. Я поважаю цих виконавців, вони професіонали. Але, факт є факт. Я 35 років прожив в Україні, але у мене немає навіть звання заслуженого артиста. Виходить ось така неетична плутанина в цьому питанні. Але, я не засмучуюся, - заявив Сєров.

Олександр Сєров culture.ru Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що Олександр Сєров має намір звернутися до Верховної Ради з проханням дозволити йому приїхати до України.
Детальніше тут
Долучайся до нас у ФБ та читайте нас у інших соцмережах,Знай правду!
Слава Україні!
Tags: БОКУ, КРИМУ, УКРАЇНУ
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 0 comments