voicomua4 (voicomua4) wrote in uaznaypravdu,
voicomua4
voicomua4
uaznaypravdu

Горло перерізане, обличчя знівечене: стали відомі деталі звірячого вбивства бійця "Азова"


Бійця полку Азов Максима Трикоза з позивним Войдан, про смерть якого повідомили 17 січня, вбили у Вінниці біля будинку, де він проживав. За словами місцевих мешканців, його обличчя було сильно понівечене, горло перерізане, а на тілі не було живого місця, повідомляє 33kanal. За їх словами, Трикоз проживав у будинку на четвертому поверсі у власній квартирі один. Інколи до нього приходив у гості якийсь незнайомець. Тіло померлого зафіксували камери на сусідній новобудові.

Войдана вбили біля дому у Вінниці На них видно, як вбитий йде сам у бік посадки. Скоріше за все, його чекали. Удари завдавались саме з метою миттєвої ліквідації, а не залякування чи травмування. Про це свідчить характер ушкоджень горла (3 ножових удари) та ділянки серця (1 удар), - розповіли місцеві жителі. У пресслужбі Азову розповіли, що Трикоз вступив до полку у 2015 році. Як людина, був харизматичним, культурним та високоінтелектуальним, спокійним, коректно вирішував конфліктні ситуації. Вільний час Максим проводив за читанням або заняттями спортом, а під час відпусток надавав перевагу культурному відпочинку та подорожам Україною, - зазначили у Азові. Керівник обласного осередку Національного корпусу Ігор Княжанський розповів, що Трикоз раніше мешкав у Санкт-Петербурзі, мав житло та працював у Газпромі програмістом.

Максим Трикоз (Войдан) azov.org.ua У вінницькій квартирі бував не так часто через зайнятість, подробиці його особистого життя невідомі. Щодо вбивства, то всі ми здивовані, бо Максим ворогів не мав. А засилати якусь групу з Росії для його ліквідації навряд чи змогли б, він не був настільки відомою та небезпечною фігурою. Хоча і цю версію не варто відкидати. У квартирі правоохоронці теж нічого не знайшли підозрілого. Тіло воїна поки у морзі, де саме його хоронитимуть - ще не вирішили, - розповів він. Поки що поліцейським не вдалось вийти на слід злочинця.
Детальніше тут
Долучайся до нас у ФБ та читайте нас у інших соцмережах,Знай правду!
Слава Україні!
Tags: БІЙЦЯ, ВБИВСТВА
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 0 comments