ProgNadzvy4ajn (prognadzvy4ajn) wrote in uaznaypravdu,
ProgNadzvy4ajn
prognadzvy4ajn
uaznaypravdu

Забанити Р***ський Аутсорс за Те що Р***ни Банять Мови та Абетки!

https://www.change.org/p/all-thinking-people-in-the-world-stop-alphabet-prohibition
https://petitions.whitehouse.gov/petition/surviving-crimean-tatar-nation-and-other-people-still-are-occupied-russians

Ви мабуть чули, що частину Вкраинської територрії ок'купує велика держава на Сході що називається "російська федерація Зла"(скорочено -- "російська федерація"). Тако ж треба сказати, що все про'ґресивне людство застосовує проти російської федерації економичні та ре'путаційні санкції(а Вкраинці ще й знищують ок'купантів фізично), що з одного боку -- непогано, з йншого: до бажаного резултату -- повної де'ок'купації із Кримом включно -- не призводить. Причому практика застосува͡ння санкцій проти Ірану Куби Північної Кореї етц показує, що очікуваний резултат може настати за декілька десятилі͡тть як-що взагалі настане. До того, як-що припустимо російська федерація поверне Крим от прямо завтра, це не означатиме що можна буде зітхнути з полегше͡нням оскільки післязавтра російська федерація скоріш за все повторить те ж саме. Може й не на Криму але десь в іншому місці -- точно. Себто задача яку слід ставити -- знище͡ння російської федерації Зла як такої та перетворе͡ння її на просто Російську Федерацію по типу нормальних федеративних та кон'федеративних держав.

Як це можна зробити?

Російська федерація Зла, як-що ви вважно подивитися ось сюди https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B5%D1%81%D0%BF%D1%83%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BA%D0%B8_%D0%B2_%D1%81%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D1%96_%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D1%97_%D0%A4%D0%B5%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%97 , не є якимось непохитним монолитом навіть як-що не враховувати Єврейську АО, а є кон'струкцією вкрай хиткою що тримається єдино на ідеї абсолютності російського маразму: як-що росіяни наприклад сказали всім писати так а не сяк, то це слід сприімати як Вищу Абсолютну Мудрість сперечатися з якою є державною зрадою. Одже слід атакувати саме цей маразм (а заборона абеток, то є безумовно його квінтес'сенція!). Нам пощастило в тому що росіяни не ре'пресували ініціаторів переходу на латиницю як "екс'тремистів-терористів", а висрали таку безумовно неперевершену классику маразму як закон про "єдину ґрафичну основу мов на російській федерації Зла" себто не'явну сталинську практику наса͡дже͡ння кириллиці навіть для Китайської мови зробили явною. FYI: Є різні мові й не всім кириллиця пасує, себто Анґлійською або Кримськотатарською при всій повазі краще писати всежтаки латиницею. Одже, як-що така мура (і це на кажучи вже про фактичну заборону всіх мов окрім р***ської будь-де де це можна зробити: на Інтернет-форумах, в "парламентах" етц.) йснує, то задача будь-якої притомної людини -- зробити так щоби вона йснувати перестала.

Як це можна зробити?

Можна попросити росіян, написати листа Х***лу: viдміни будь ласка заборону абеток: яка тобі взагалі різниця як там Казанські Татари пишуть. та повернути Крим не забуть. Будь-ласка. Однак практика вза'ємодії з росіянами показує, що добре слово та санкції -- краще ніж саме добре слово. Практика зновужтаки показує, що санкції не є достатньо еф'фективними, та якогось су͡ттєвого еф'фекту, показового як атомне бомбардува͡ння, не мають. От до речі, Ахметів на Лугандонії -- хороший приклад. Має viн X ґіґабаксів чи Y -- на простого лугандона це мало впливає. От так й з санкціями. Себто все правильно, але для звичайного р***нина не viдчутно. Я про'поную дієві санкції що мають еф'фект атомного бомбардува͡ння та принесуть незворотний резултат(тому-що viд тих що наразі є росіяни в пер'спективі оклигають, ну заведуть шарманку вєрнітєкрим по другому разу...). Було б звісно лоґично viдмовитися viд російської нафти та ґазу взагалі, але це наразі з різних, насамперед политичних причин (буржуини полюбляють щоби жопа в теплі була, а думати не полюбляють: кожному все здається, що в ґазову камеру viдправлять кого завгодно, але не його...) нереально. Але от забанити російське АйТі котре восновному є аутсорсингом чи аутстаффингом (грубо кажучи російськи проґрамисти працють на Західні ком'панії за Західну з/п не ви'їж͡джаючи з російської федерації. і таких зажерливих жлобів там дох***я) -- по-перше, цілком реально (а як-що АйТі ком'панія скаже, що їй неможливо або дуже накладно змінити аутсорсера, то її слід з'ліквідувати за проф. непридатніть: робіть нормальні про'цесси розробки, а не кривляйтеся, що в нас, мовляв, Ажайль(Agile) не маючи елементарно готового продукту після кожної ітерації!), по-друге, це означа, що Західні ком'панії будуть шукати підрядників(аутсорсерів) в Украині)))))

Резюме.

Зрозуміло, що ані в мене ані ув вас нема такої кнопки "забанити російський аутсорс" та скасувати заборону абеток, тим не менш, зогляду на поточну политичну ситуацію петиція може(з вірогідністю > 90%) ви'явитися дієвим механізмом це зробити, як-що вас поверне͡ння Криму, звісно, цікавить...
Republics_of_Russia1.bak.PNG
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 0 comments