voicomua4 (voicomua4) wrote in uaznaypravdu,
voicomua4
voicomua4
uaznaypravdu

Виявлено проблеми вітчизняних 152-мм снарядів
Виявлено проблеми вітчизняних 152-мм снарядів Директор компанії Тюрінгісмус Володимир Щетінін опублікував у себе на сторінці у Facebook інформацію про виявлені проблеми при випробуваннях вітчизняних 152-мм артилерійських снарядів для систем 2А36 («Гіацинт-Б») та 2С5 («Гіацинт-С»). Про це повідомляє Український мілітарний портал. Мова йде про випробування артилерійських снарядів виробництва ДАХК Артем та компанії ТОВ Рубін-2017 . Коментуючи вітчизняні боєприпаси, Володимир Щетінін звернув увагу, що артилерійські снаряди обох виробників мають ряд відмінностей від радянського ОФ29: снаряд збірний з декількох частин марка сталі корпусу снаряду спосіб спорядження інша вибухова речовина Оскільки снаряд збірний, то це унеможливлює стрільбу на рикошет при влучанні в землю снаряд буде руйнуватися. Марка сталі з якого виготовлений відрізняється від оригіналу, що негативно вплинуло на уламкоутворенні після детонації боєприпасу після влучання.

Один з уламків 152-мм артилерійського снаряду українського виробництва Фото: Facebook/Володимир Щетінін Головним інженером компанії Тюрінгісмус було наведено цифру, що після детонації українських снарядів обох виробників утворюється близько 100 уламків, в той же час як у радянського ОФ29 – від 1700 до 2000. Це повязано з використанням низьковуглецевої сталі, чий хімічний склад надає матеріалу високу ударну вязкість, що спричиняє утворення малої кількості уламків після детонації. Окрім того форма утворених уламків не відповідає необхідним нормам. Також при випробуванні виробу було допущено ряд порушень: по ГОСТам до випробувальної стрільби не допускаються снаряди з відхиленням від норми більше, ніж на два знаки. Тим не менш стрільби велися і снарядами з 3-ма ваговими знаками і з чотирма відповідно до ГОСТу, зважування вироби відбувається спареним, тобто з підривачем. Вага для ОФ29 складає 46 кг, в цей же час виріб ТОВ Рубін-2017 важив без підривача 46 кг 600 грамів

Зважування 152-мм снаряду виробництва компанії Рубін-2017 під час випробувань З підривачем В-429, вага якого складає 438 грамів, тобто спареного снаряду 47,038 кг, що відповідає 4-м ваговим знакам (++++) прогрівочна стрільба велась радянським снарядом ОФ29 (референсом). Для ТОВ Рубін-2017 на дистанції 8000 метрів відстань влучання між референсом та їх виробом склала більше ніж 200 метрів вихідний отвір на щиті показав, що боєприпас виробництва ТОВ Рубін-2017 викидається під кутом відмітини від нарізів снаряду виробництва ТОВ Рубін-2017 показали, що снаряд не відцентрований та не збалансований, про що каже і попередній пункт відкат гармати під час пострілу виробом ТОВ Рубін-2017 не відповідає нормам Також в ході випробування виробник ТОВ Рубін-2017 відмовився вимірювати внутрішній тиск та момент інерції снаряду. Центр сам боєприпасу також не вимірювали. В ході випробувань на 242 загальновійськовому полігоні незбалансований боєприпас ударився по дульному гальму гармати, пошкодивши його та вибухнувши у повітрі. Відео з цієї події оприлюднене Ольгою Решетиловою : Загалом у повітрі вибухнуло близько 4-х снарядів. Щодо вибухової речовини Володимир Щетінін додав: Тим не менш ці снаряди постачаються у війська та за словами спеціаліста несуть загрозу не тільки при стрільбі, а навіть і при зберіганні.
Детальніше тут
Долучайся до нас у ФБ та читайте нас у інших соцмережах,Знай правду!
Слава Україні!
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 0 comments