voicomua4 (voicomua4) wrote in uaznaypravdu,
voicomua4
voicomua4
uaznaypravdu

У Лівані розгорілися криваві протести: більше 70 постраждалих. Фото і відео


У столиці Лівану Бейруті розгорілися антиурядові акції протесту, в яких уже постраждали як мінімум 75 осіб. Як повідомляють РИА.Новости , раніше активісти закликали організувати масову демонстрацію біля будівлі парламенту під гаслом Субота гніву. У результаті в центр Бейрута прибули колони маніфестантів із різних міст. Повідомляється, що мирна акція переросла в безлади, після того, як поліцію почали закидати петардами, камінням і металевими прутами. Також учасники мітингу спробували зламати загородження. Поліція, зі свого боку, застосувала сльозогінний газ і водомети.

Акція протесту в Бейруті Telegram-канал Протести в світі Ліванське відділення Червоного Хреста повідомило про 75 постраждалих під час зіткнень біля будівлі парламенту, здебільшого від дії сльозогінного газу, також є поранені через попадання каміння. Тридцять осіб наразі госпіталізовано під час зіткнень у центрі Бейрута. Сорока п'яти громадянам надана допомога на місці, - йдеться у заяві. Застосувавши сльозогінний газ і водомети, поліція відтіснила демонстрантів від будівлі парламенту. Зіткнення тривають. Правоохоронці задіяли також спецтехніку з автоматичними установками для метання гранат. Зі свого боку, представники цивільної оборони і Червоного хреста евакуюють поранених протестувальників і поліцейських.

Акція протесту в Бейруті Telegram-канал Протести в світі

Акція протесту в Бейруті Telegram-канал Протести в світі Як повідомив ліванський телеканал LBC , президент Лівану Мішель Аун зажадав від командувача армією і глави внутрішніх сил безпеки стабілізувати обстановку в центрі Бейрута.

Акція протесту в Бейруті Telegram-канал Протести в світі

Акція протесту в Бейруті Telegram-канал Протести в світі Президент республіки Мішель Аун провів серію телефонних переговорів із міністром оборони, міністром внутрішніх справ, командувачем армією і главою внутрішніх сил безпеки і закликав їх забезпечити безпеку мирних демонстрантів і громадського та приватного майна і відновити спокій у центрі Бейрута, - повідомив телеканал.
Tags: ВІДЕО, ФОТО
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 0 comments