voicomua4 (voicomua4) wrote in uaznaypravdu,
voicomua4
voicomua4
uaznaypravdu

Бригада Петра Франка отримала автоматизований командний пункт
Бригада Петра Франка отримала автоматизований командний пункт На військовому аеродромі 7-ї бригади тактичної авіації імені Петра Франка , що дислокується на Хмельниччині, розпочали роботи з монтажу автоматизованого командно-диспетчерського пункту (АКДП)  нового покоління. Про це повідомляє АрміяInform . Бригада фахівців Науково-виробничого підприємства «Аеротехніка-МЛТ» протягом двох тижнів планує виконати всі монтажні та налагоджувальні роботи і ввести в робочий стан сучасний комплекс. Новий автоматизований командно-диспетчерський пункт дозволить у автоматичному режимі відображати повітряну обстановку в районі летовища. Це значно підвищить рівень безпеки польотів, зручність та якість роботи персоналу. Інформація з різних радіолокаційних засобів, які діють у зоні аеродрому, автоматично надходитиме на один монітор, що дасть змогу обєктивно відображати структуру повітряного простору в районі аеродрому.

Монтаж автоматизованого командно-диспетчерського пункту нового покоління в 7-й бригаді тактичної авіації імені Петра Франка Фото: АрміяInform Завдяки цьому керівництво польотів одночасно отримуватиме точну інформацію і щодо розташування повітряних суден у районі аеродрому, і щодо стану погоди. АКДП обєктивно оцінює кожний літальний апарат на маршруті, зльоті й посадці навіть у разі збоїв окремих РЛС або якщо противник чинить перешкоди. Також є можливість у реальному часі контролювати дії фахівців групи керівництва польотів і членів екіпажу повітряних суден. Ці дані включать у єдину систему збирання та обробки радіолокаційної інформації ЗС України. На зміну морально застарілій техніці радіотехнічного звязку ще радянського виробництва, що донедавна використовувалась у бригаді імені Петра Франка, прийде сучасна вітчизняна автоматизована техніка, яку розробили конструктори Науково-виробничого підприємства «Аеротехніка-МЛТ».

Монтаж автоматизованого командно-диспетчерського пункту нового покоління в 7-й бригаді тактичної авіації імені Петра Франка Фото: АрміяInform Варто зазначити, що на декількох військових аеродромах  автоматизований командно-диспетчерський пункт уже успішно використовують для забезпечення польотів. Після введення в експлуатацію комплексу представники підприємства виробника проведуть навчання фахівців бригади щодо особливостей експлуатації та роботи  на АКДП.
Детальніше тут
Долучайся до нас у ФБ та читайте нас у інших соцмережах,Знай правду!
Слава Україні!
Tags: ОТРИМАЛА, ПУНКТ
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 0 comments