voicomua4 (voicomua4) wrote in uaznaypravdu,
voicomua4
voicomua4
uaznaypravdu

Масштабне будівництво у ЗСУ: розпочалась здача об"єктів 128-ї бригади
Масштабне будівництво у ЗСУ: розпочалась здача обєктів 128-ї бригади У місті Мукачево завершено будівництво та здано казарму покращеного планування для 128-ї гірсько-штурмової бригади ЗСУ. Про це повідомляє прес-служба частини у Facebook . Обєкт став першим з комплексної реконструкції та будівництва на території військового містечка № 13. В процесі будівництва перебуває ще дві казарми, будинок на 40 квартир штатно-посадового житла, сучасна їдальня, центр дозвілля (клуб), навчальний корпус, фізично-оздоровчий комплекс та спортивний майданчик.

Внутрішнє приміщення однієї з будівель 128-ї бригади після реконструкції Фото: прес-служба 128 оГШБр

Одна з жилих кімнат у казармі поліпшеного планування 128-ї бригади Фото: прес-служба 128 оГШБр

Приміщення їдальні у казармі поліпшеного планування 128-ї бригади Фото: прес-служба 128 оГШБр

Приміщення коридору у казармі поліпшеного планування 128-ї бригади Фото: прес-служба 128 оГШБр Загалом це 13 обєктів інфраструктури, для реалізації зазначеного проекту минулого року передбачено 50 млн гривень. Роботи з реконструкції проводять військовослужбовці Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України.

Ванна кімната у казармі поліпшеного планування 128-ї бригади Фото: прес-служба 128 оГШБр Тепер, після повернення додому, в пункт постійної дислокації, військовослужбовці бригади матимуть по-справжньому нові, сучасні, а головне комфортні умови проживання під замком Паланок.
Детальніше тут
Долучайся до нас у ФБ та читайте нас у інших соцмережах,Знай правду!
Слава Україні!
Tags: БРИГАДИ, ЗСУ
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 0 comments