voicomua4 (voicomua4) wrote in uaznaypravdu,
voicomua4
voicomua4
uaznaypravdu

"Рада перетворюється в Голлівуд": "слуги народу" прийшли на роботу з сумками за 35 тисяч. Фото


Нардеп від партії Слуга народу Роксолана Підласа прийшла на роботу в Верховну Раду із сумкою від Dolce & Gabbana вартістю понад 35 тисяч гривень. Раніше таку ж сумку в ВР засвітила 39-річна депутат Оксана Дмитрієва . Про це на своїй сторінці в Facebook пише журналіст Варвара Квітка (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки). Верховна Рада перетворюється в Голлівуд. Нарешті сталося і дві слуги народу прийшли з однаковими сумками. Коли таке трапляється на червоних доріжках в Лос-Анджелесі, то на сторінках модних журналів або таблоїдів спливає рубрика битва нарядів, - зазначила Квітка. Новини Яку сумку купити в 2020 році: 4 головних тренди

Нардепи прийшли в Раду з однаковими сумками від Dolce & Gabbana Страна Підласа прокоментувала Стране наявність сумки, яка коштує як середня зарплата нардепа в місяць. Вона заявила, що не купувала її, а про ціну речі дізналася від журналістів. Потрібно не забувати, що в колишньому житті, я заробляла від 45 до 65 тисяч гривень на місяць. Тому, якщо я могла собі дозволити з зарплати купити телефон, звичайно, то і сумку я можу собі купити. Єдина брендова сумка в моєму гардеробі - саме ця. Решту сумок я купую в українського бренду Kocharovska, але чомусь їх ніхто не фотографує і не пише, - сказала депутат.

Оксана Дмитрієва Страна Нардеп зазначила, що не говорила з Дмитрієвою про однакові сумки, тому що у них є важливіші теми для обговорення.

facebook.com/annasteshenko

facebook.com/annasteshenko

facebook.com/annasteshenko
Tags: НАРОДУ, РАДА, РОБОТУ, ФОТО
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 0 comments