voicomua4 (voicomua4) wrote in uaznaypravdu,
voicomua4
voicomua4
uaznaypravdu

У 60 разів менше міністра: озвучені мізерні зарплати українських медиків


Згідно з тарифними ставками в державних лікарнях у 2020 році українські лікарі отримують трохи більше мінімальної зарплати, а медперсонал - ще менше. Так, хірург вищої категорії в Україні заробляє 5100 гривень. До підвищення зарплати з 1 січня його зарплата становила 4100, передає Страна . Лікарі інших спеціальностей вищої категорії тепер отримуватимуть 4772 гривень замість 4361 гривень в минулому році. Новини Кабмін суттєво підняв зарплати українським чиновникам

Страна Раніше медсестри без категорії отримували 2958 гривень. Зараз їх зарплата становить трохи більше 3200. Рентген-лаборанти вищої категорії отримували близько 3300, а тепер отримуватимуть 3636 гривень. Виходить, що хірург вищої категорії в Україні отримує зарплату в 46,8 разів менше, ніж глави Міністерства закордонних справ Вадим Пристайко. А інтерн з тарифною ставкою в 3800 гривень, отримує в 60 разів менше, ніж міністр економіки Мілованов.

Українські новини Раніше OBOZREVATEL писав, що міністру освіти України Ганні Новосад збільшили зарплату з 30 тисяч до 111 тисяч гривень.
Детальніше тут
Долучайся до нас у ФБ та читайте нас у інших соцмережах,Знай правду!
Слава Україні!
Tags: МІНІСТРА, РАЗІВ, УКРАЇНСЬКИХ
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 0 comments