voicomua4 (voicomua4) wrote in uaznaypravdu,
voicomua4
voicomua4
uaznaypravdu

Замість дир – унітази без кабінок! Російський мер підірвав мережу змінами в одній зі шкіл


Глава Міасського міського округу (Росія) Григорій Тонких похвалився встановленими унітазами без перегородок в школі селища Північні Печі (Челябінська область). Як розповів мер в своєму Instagram, до змін у шкільній вбиральні були дірки в підлозі, пише Моя Школа OBOZREVATEL (щоб переглянути фото, доскрольте до кінця сторінки). Кошти були вишукані, на сьогоднішній день в туалеті встановлені чотири нових унітази, - написав він.

Російський мер підірвав мережу змінами в одній зі шкіл Проте в соцмережі бурхливо відреагували на зміни в школі. Так, користувачі були обурені тим, що для дітей не поставили перегородки. Кабінки напевно вкрали?, Справа жіночий, а зліва чоловічий?, Де кабінки? Ви в адміністрації теж так в туалет ходите?, - написали в коментарях.

Скріншот Новини Вперше за 145 років: у російській школі урочисто відкрили туалет Керівник школи Олена Мерясева виданню 360 пояснила, що перегородки все ж дороблять, а Тонких опублікував у соцмережі робочі фотографії. Все доробимо, все буде чудово. Ті туалети, які зроблені, будуть обладнані кабінками. Протягом тижня точно зробимо. У нас не загальний туалет, де два унітази. Перегородки відсутні тільки в жіночому, - пообіцяла директор.
Детальніше тут
Долучайся до нас у ФБ та читайте нас у інших соцмережах,Знай правду!
Слава Україні!
Tags: МЕР, МЕРЕЖУ, РОСІЙСЬКИЙ
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 0 comments