voicomua4 (voicomua4) wrote in uaznaypravdu,
voicomua4
voicomua4
uaznaypravdu

Дослідний МіГ-29МУ2 здійснив перший політ
Дослідний МіГ-29МУ2 здійснив перший політ Наприкінці минулого року відбувся перший успішний випробувальний політ нового модернізованого літака МіГ-29МУ2. Про це в своєму матеріалі повідомило видання АрміяInform . Зараз тривають льотно-конструкторські випробування дослідного зразка модернізованого літака. Наприкінці минулого року дослідний зразок модернізованого МіГ-29МУ2 був помічений поза ангаром, фото якого опублікувала АрміяInform:

МіГ-29МУ2 в грудні 2019 року під час випробувань Фото: АрміяInform/Андрій Мурський Модернізація літака МіГ-29 яка була розроблена на Львівському авіаційно-ремонтному заводі – МУ2  була проведена за допомогою підприємств українського оборонно-промислового комплексу. У результаті цієї модернізації було вдосконалено можливості літака із нанесення високоточних ударів по наземних цілях. На МіГ-29МУ2 можливе встановлення ракетно-бомбового озброєння з телевізійними головками наведення типу Х-29Т та КАБ-500КР.

Кабіна льотчика МіГ-29МУ2 Фото: ZIK На літаку МіГ-29МУ2 встановлено системи VOR, ILS, DME — бортову апаратуру, яка дасть змогу в автоматичному режимі здійснювати контроль за посадкою літака та виконувати польоти на міжнародних трасах. Після того як МіГ-29МУ2 здійснив перший політ, триває низка заходів по закінченню яких відбуватимуться державні випробування модернізованого на Львівському державному авіаремонтному заводі літака. У травні 2019 року тодішній Міністр оборони України Степан Полторак анонсував початок робіт з модернізації українських винищувачів МіГ-29 за участі іноземних компаній вже з 2020 року. Тоді акцентували, що переговори про участь іноземних компаній відбуваються на фінальному етапі та визначаються пріоритети щодо проведення модернізації.
Детальніше тут
Долучайся до нас у ФБ та читайте нас у інших соцмережах,Знай правду!
Слава Україні!
Tags: ПЕРШИЙ
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 0 comments