voicomua4 (voicomua4) wrote in uaznaypravdu,
voicomua4
voicomua4
uaznaypravdu

НОВА ПАРТІЯ БРОНЬОВАНИХ МЕДИЧНИХ МАШИН МТ-ЛБ-С ВІДПРАВЛЕНА ДО ЗСУ
Науково-виробнича компанія ВК Система приготувала до відправлення підрозділам ЗСУ чергову партію броньованих медичних машин ( БММ МТ-ЛБ-С ) на базі тягачів МТ-ЛБ . Про це повідомляє Defense Express з посиланням на інформацію оприлюднену Валерієм Бутом на власній сторінці Facebook . Новина по темі: ЗСУ ОТРИМАЛИ ВЖЕ 45 МОДЕРНІЗОВАНИХ САНІТАРНИХ МАШИН МТ-ЛБ-С Броньована медична машина МТ-ЛБ-С призначена для збору і вивозу поранених з поля бою та осередку масових санітарних втрат, з наданням першої медичної допомоги та створена на базі МТ-ЛБ (багатоцільовий тягач легкий броньований).

В ній збільшена висота десантного відсіку, що забезпечує розміщення поранених на носилках у два яруси. У кормовій частині встановлена лебідка з електроприводом - тросом можна витягати поранених з важкодоступних зон або з під вогню .

Машина прийнята на озброєння ЗСУ у вересні 2015 року. У 2016 році повідомлялось про контракт на 120 таких машин. За інформацією Міноборони протягом 2016-2017 років було закуплено 30 одиниць МТ-ЛБ-С , також певна кількість машин була передана у 2018 році. Новина по темі: УКРАЇНА КУПИЛА В ІНДІЇ 10 БАГАТОЦІЛЬОВИХ БРОНЕТРАНСПОРТЕРІВ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА МЕДИЧНИХ МАШИН МТ-ЛБ-С Своєю чергою, наприкінці лютого минулого року, компанія повідомила про випуск сорок п'ятої броньованої медичної машини МТ-ЛБ-С .


Детальніше тут
Долучайся до нас у ФБ та читайте нас у інших соцмережах,Знай правду!
Слава Україні!
Tags: ЗСУ, НОВА, ПАРТІЯ
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 0 comments