voicomua4 (voicomua4) wrote in uaznaypravdu,
voicomua4
voicomua4
uaznaypravdu

Смартфон замість касового апарату: в Україні почали тест нового додатку


В Україні для підприємців запустили тестування програмного касового апарату (РРО) - додатка, який можна встановити на смартфон і за його допомогою реєструвати продажі. Програмний реєстратор розрахункових операцій пРРОсто працює на смартфонах і планшетах під iOS і Android і є безкоштовним. На сайті prrosto.kmu.gov.ua зараз йде запис на тестування додатку, а доступ до нього відкриють 9 січня. Про це повідомляє Урядовий портал . Новини Буде за честь: голова Мінцифри запросив до України російський бізнес

Тестування програмного РРО Програмний касовий апарат пРРОсто дозволить користувачам формувати, підписувати, відправляти і видавати чеки встановленого формату, відкривати і закривати зміни, переглядати дані та інше. Для його роботи потрібне підключення до інтернету. У ході тестування автори програми прийматимуть зауваження і доопрацьовуватимуть його. Відзначається, що запропоноване урядом програмне РРО не є ексклюзивним і має відкритий інтерфейс, який дозволить розробникам пропонувати підприємцям і використовувати для власних потреб альтернативні розробки.

Тестування програмного РРО Модифікації під себе не потребуватимуть сертифікації, технічної експертизи, включення до Держреєстру моделей. Достатньо виконувати вимоги законодавства, формувати, підписувати та реєструвати чеки у встановленому форматі й надавати їх покупцям товарів та отримувачам послуг, в тому числі в електронному форматі, - повідомили в Кабміні.

Програмні касові апарати
Детальніше тут
Долучайся до нас у ФБ та читайте нас у інших соцмережах,Знай правду!
Слава Україні!
Tags: НОВОГО, ПОЧАЛИ, УКРАЇНІ
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 0 comments