voicomua4 (voicomua4) wrote in uaznaypravdu,
voicomua4
voicomua4
uaznaypravdu

"Квартал 95" і хор Верьовки жорстко висміяли Гонтареву: спалахнув скандал. Відео


Гумористи студії Квартал 95 у новому випуску Вечірнього кварталу висміяли підпал будинку ексочільниці Національного банку України Валерії Гонтаревої , викликавши бурхливу реакцію мережі. Ролик у неділю, 20 жовтня, був опублікований на YouTube-каналі студії. Відео вже зібрало більше 6,9 тисяч дизлайків (щоб подивитися виступ, поскрольте новину вниз). В анонсі пісні ведучий Степан Казанін назвав спалення будинку Гонтаревої яскравою подією. Новини Бенкет під час чуми: президентський проєкт Кварталу 95 викликав подив українців

Виступ Вечірнього Кварталу Колаж

Дизлайки під відео Вечірнього кварталу Скріншот У музичному номері взяв участь Національний заслужений академічний український народний хор імені Григорія Верьовки. Разом з актором Кварталу Євгеном Кошовим співаки виконали пісню, названу гумористами Горіла хата. Далі наводимо фрагменти тексту пісні (мовою оригіналу): Хата горить в Гореничах, А в Лондоні Валерія думає на Валерича... Люди вогонь побачили - Допомагати почали, Відра схопили й прибігли, В вогонь соляру плескали.

Євген Кошовий Скрін відео У пісні цієї мораль проста - будинок згорів від сорому, - закінчив Кошовий під оплески залу Палацу Україна. Новини Сидить, мучиться, нудьгує! Юзика підловили у Раді на роздачі квитків на 95 квартал. Фотофакт Раніше хор Верьовки відкривав Гімном сесії ВР. Але тепер ВР - філія 95, квитки можна купити прямо у ложі бенуар. Тому хор тепер виступає і на підспівуванні в кварталу. Огидно, - відреагувала на виступ народний депутат від партії Європейська солідарність Ірина Геращенко. Дивлячись на те, що всі сценарії кварталу ще вичитує сам Зеленський, чи правильно я розумію, що ця мерзенна пісенька це і є позиція президента щодо спалення будинку Валерії Гонтаревої? - написав у Facebook прес-секретар Петра Порошенка Святослав Цеголко. Дно... Всьому має бути межа, - відреагувала в Telegram журналістка Соня Кошкіна . Пісня про згорілий будинок Гонтаревої у кварталу це таке пекло, що я х*р знаю, як це описати... У наступному випуску нехай відразу Коломойський співає. Чого талановитого сценариста за сценою гноїти , - обурився журналіст Денис Бігус.
Tags: ВІДЕО, СКАНДАЛ
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 0 comments