voicomua4 (voicomua4) wrote in uaznaypravdu,
voicomua4
voicomua4
uaznaypravdu

"Це кінцева": абсурдна акція за Росію в Луганську розлютила мережу


Український журналіст Роман Цимбалюк висміяв пропагандистську акцію в підконтрольному терористам Луганську за приєднання до Російської Федерації. Відповідний пост, у якому він звернувся до жителів самопроголошеної Луганської народної республіки, з'явився на його сторінці у Facebook Ви вже де-факто в Росії. Вона така. Це кінцева. Потяг далі не йде. Інша Росія тільки в телевізорі, тільки там росіяни всіх перемагають. У житті - це злидні та свіже повітря, - написав він. Новини За зраду ЛНР: окупанти кинули жінку за ґрати на 14 років

Мітинг у Луганську Соцмережі Визволителі звільнили регіон від заводів і фабрик. Але не треба засмучуватися - натомість комендантська година... - додав журналіст. Відзначимо, в коментарях йому відповіли, що мітинг є лише трюком пропаганди. Деяких користувачів мережі розлютила акція в Луганську.

Скрін коментарів до посту

Скрін коментарів до посту

Скрін коментарів до посту

Скрін коментарів до посту

Скрін коментарів до посту Нагадаємо, напередодні на центральній площі Луганська люди вишикувалися в напис: Ми хочемо в Росію . Як стверджують сепаратистські ресурси, участь в акції взяли близько 2 тисяч місцевих жителів.
Tags: ЛУГАНСЬКУ, МЕРЕЖУ, РОСІЮ
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 0 comments