voicomua4 (voicomua4) wrote in uaznaypravdu,
voicomua4
voicomua4
uaznaypravdu

60% українців не можуть оцінити "формулу Штайнмаєра" і лише 8% однозначно підтримують, - опитування. ІНФОГРАФІКА
Соціологічна група Рейтинг провела серед українців опитування щодо того, що вони думають про формулу Штайнмаєра і як бачать вирішення питання окупованих територій. Як інформує Цензор. НЕТ, про це йдеться на сайті соцгрупи "Рейтинг". Згідно результатів опитування, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг" 68% опитаних вважають Росію країною-агресором відносно України. 23% - протилежної думки, 10% - не визначилися. Ставлення до цього питання має регіональні та електоральні відмінності: якщо на Заході та у Центрі не менше 70% вважають Росію агресором, то на Півдні таких - половина, на Сході 40% (тут 47% - протилежної думки). Серед прихильників парламентських політичних сил відмінна від інших думка переважає серед симпатиків партії "Опозиційна платформа - За життя", де дві третини не вважають Росію агресором.Водночас більше половини опитаних підтримують невоєнні заходи з врегулювання питання окупованого Донбасу: 34% виступають за припинення військових дій і визнання цих територій тимчасово окупованими, замороження конфлікту, 23% - за надання цим територіям статусу автономії у складі України. Натомість 23% виступають за продовження військових дій до повного відновлення української влади на всьому Донбасі і лише 6% - за відділення цих територій від України. Воєнний шлях вирішення питання має найбільшу підтримку серед мешканців Заходу країни, надання автономії окупованим територіям - на Півдні та Сході. В електоральному розрізі найбільше симпатиків автономії окупованого Донбасу серед прихильників партії Опозиційна платформа - За життя, воєнного вирішення питання - серед симпатиків "Європейської Солідарності" та "Голосу".Ведення миротворців ООН на окуповані території Донбасу, але без російського контингенту підтримують 55%, проти - 26%. Проведення на непідконтрольних територіях Донецької та Луганської областей місцевих виборів після здобуття контролю над всієї окупованою територією підтримують 53%, не підтримують - 19%. Проведення на непідконтрольних територіях Донецької та Луганської областей місцевих виборів під контролем ОБСЄ підтримують 43% опитаних, не підтримують - 27%.

Натомість ряд ініціатив стосовно окупованого Донбасу не користуються підтримкою серед населення. Зокрема, амністію учасників незаконних збройних формувань, які воюють на стороні т.зв. ДНР та ЛНР не підтримують 48%, підтримують - 27%. Надання права місцевим радам окупованих територій створювати загони народної міліції не підтримують 43%, підтримують - 27%. Введення миротворців ООН на окуповані території Донбасу, включно з російським контингентом не підтримують 61%, підтримують - лише 17%.

Дві третини опитаних не змогли оцінити ініціативу мирного врегулювання, відому як "Формула Штайнмаєра". 23% висловилися проти цієї ідеї, 18% - підтримали її.

Фото: сайт соцгрупа "Рейтинг" Такі ініціативи, як проведення виборів на непідконтрольних територіях Донбасу за будь-яких умов, амністія учасників незаконних збройних формувань, надання права на створення загонів народної міліції мають відносно більшу підтримку у східних регіонах країни та серед прихильників партії "Опозиційна платформа - За життя". Натомість введення миротворців ООН на окуповані території Донбасу, але без російського контингенту підтримуються відносно більше мешканцями Заходу та Центру. Введення миротворців ООН з російським контингентом не мають переважної підтримки у жодному із макрорегіонів. Аудиторія: населення України від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Особисте формалізоване інтерв`ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%. Терміни проведення дослідження: 21-25 вересня 2019 р. Источник: https://censor.net.ua/ua/n3151676
Детальніше тут
Долучайся до нас у ФБ та читайте нас у інших соцмережах,Знай правду!
Слава Україні!
Tags: УКРАЇНЦІВ
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 0 comments