voicomua4 (voicomua4) wrote in uaznaypravdu,
voicomua4
voicomua4
uaznaypravdu

"Його зрадила Батьківщина!" Актор "Кіборгів" вразив одкровенням про "мінера" моста Метро


Актор і учасник АТО на Донбасі Роман Семисал, який знявся в гучному фільмі Киборги, розповів про Олексія Белька, який захопив міст Метро в Києві. Одкровенням поділився він на своїй сторінці в Facebook, назвавши військового товаришем. Нас мобілізували в один день. Я помітив його відразу в Деснянському військкоматі, тому що він прийшов у камуфляжі з двома прапорами на рукавах - українським і татарським. Він зауважив мій погляд і сказав, що буде воювати ще й за татар, так як вони в Криму за себе не воювали, - написав Семисал. Новини Кричав Альона! Спливла любовна версія захоплення моста Метро

Актор Кіборгів вразив одкровенням про Бельке Він мені відразу сподобався. Він був рішуче налаштований на війну, багато не говорив, сказав, що служив у морській піхоті і тепер хоче бути снайпером. Запитав мене, чи не хочу я працювати з ним у снайперської парі. Я теж сподобався Олексію, бо: по-перше - сказав, що у нього хороша дружина (досі пам'ятаю, як вони цілувалися перед відправкою), а по-друге - з усього вагону не пиячили тільки двоє - Олексій і я , - поділився він. Далі, за словами Семисала, Бельку вдалося потрапити до десантників і вони тепло попрощалися. Я дзвонив йому кілька разів і в АТО, і після демобілізації, але безрезультатно. Кілька років тому знайшов на його сторінку в Facebook, зрозумів, що Олексій живий, здоровий, порадів за нього, але так і не зв'язався з ним. Я не знав ще, які вимоги він висував, але здогадувався. Потім прочитав, що Олексій вимагає від нової влади припинити капітуляцію на Донбасі, - розповів актор.

Белька, який захопив міст Метро, затримала поліція Київ Оперативний За словами Семисала, він не схвалює вчинок Белька, однак повністю підтримує його позицію. Те, що робить нинішня влада - відведення військ, формула Штайнмайера, ганебний обмін полоненими, розмови про потепління відносин з РФ, припинення співпраці з американськими військовими інструкторами - це капітуляція! Не за це Олексій наражав себе на смерть на війні. Я його не виправдовую, але розумію його відчай і біль. Біль солдата, якого зрадила Батьківщина, - висловився актор.
Tags: КІБОРГІВ, МЕТРО
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 0 comments