voicomua4 (voicomua4) wrote in uaznaypravdu,
voicomua4
voicomua4
uaznaypravdu

Півмільйона за помилки: на Львівщині розгорівся скандал через англійські вказівники


У Львівській області погодили установку більше 50 туристичних вказівників із написами англійською мовою, у яких допущені помилки в перекладі. Про це йдеться в публікаціях місцевих видань Zaxid.net та Наші гроші. Львів . Відомо, що в рамках тендера вартістю близько 580 тисяч гривень департамент культури ЛОДА замовив цілу серію з 51 вказівника, в яких містяться численні помилки. Так, на одному з них на в'їзді в місто Сколе словосполучення повітовій провідник перевели як air condition (стан повітря). Новини У Львові суд став на сторону Зеленського: про що мова

Ілюстрація IGotoWorld.com На інших покажчиках криївка підпільної тіпографії УПА переклали як kryiviva satellite UPA typography, перших боїв українського січового стрілецтва - як the first boy of Ukrainian sich looking for the luck , а братів - як brathers.

Zaxid.net

Zaxid.net

Zaxid.net

Наші гроші. Львів Директор департаменту ЛОДА Мирослава Туркало, коментуючи знак у Сколе, заявила, що за переклад відповідав підрядник ТОВ Дорожні знаки, а значить саме ця фірма за свій рахунок повинна усунути помилки. Туркало зізналася, що не володіє англійською на достатньому рівні, а її колеги з тендерного комітету могли не звернути увагу на переклад тексту на вказівниках. Наше тендерне завдання було поставлено так, щоб ці знаки були двомовні: українською та англійською мовою. Очевидно, члени комітету переглянули україномовний текст, побачили, що всі завдання були виконані. І, підозрюю, що все-таки спрацював людський фактор, і вони не звернули уваги на переклад, не ставили собі за мету перевірити його, - заявила Туркало. На питання, чому підряднику не надали готовий варіант написів на обох мовах, Туркало відповіла, що переклад не входить в обов'язки працівників департаменту культури, як і знання англійської мови. У нас не бюро перекладів. Ми в тендері поставили те, що ми хочемо отримати. У нас департамент культури, а не міжнародних відносин, де всі зобов'язані знати англійську мову, - сказала вона.

Скріншот
Tags: СКАНДАЛ
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 0 comments