voicomua4 (voicomua4) wrote in uaznaypravdu,
voicomua4
voicomua4
uaznaypravdu

НА ЛЬВІВЩИНІ ВІДБУЛОСЬ СПІЛЬНЕ НАВЧАННЯ ОБ’ЄДНАНОГО УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКОГО ПІДРОЗДІЛУ
На території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулось спільне навчання з бойовою стрільбою, та маневром артилерійського вогню об`єднаного українсько-американського підрозділу. Як інформує Defense Express, про це повідомляється на офіційному сайті МО України. За словами командира батальйону підполковника Збройних сил США Майкла Старза, ці навчання є серйозним проривом у стосунках між НАТО і Україною. Адже вони демонструють взаємосумісність військових підрозділів наших країн, ; додав підполковника Збройних сил США.

За задумом навчань країна-агресор підступно вдерлась на територію України, зайнявши певну територію і організували ділянку оборони. Новина по темі: США НАЗВАЛИ ІРАН ВІДПОВІДАЛЬНИМ ЗА МАСШТАБНИЙ НАПАД ДРОНІВ НА САУДІВСЬКІ НАФТОВІ ЗАВОДИ Завданням україно-американського підрозділу було вибити ворога з позицій та знищити його командний пункт. В навчаннях з бойовою стрільбою брали участь штатний механізований взвод одного з підрозділів МЦМБ та штатний піхотний взвод Збройних сил США.

Корегування та маневр вогнем артилерії здійснювали спільно воїни 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади ЗС України та США. Всі бойові дії підрозділів проводили з застосуванням лише штатної техніки: українці ; БМП-1, американці багатоцільових автомобілей ;HMMWV. Командував об`єднаними взводами та операцією американський офіцер. Відповідно до визначених завдань командир ставив завдання українським чи американським військовим.

Як раніше повідомляв Defense Express , командувач сил спецоперацій США пообіцяв підтримку українським ССО.
Детальніше тут
Долучайся до нас у ФБ та читайте нас у інших соцмережах,Знай правду!
Слава Україні!
Tags: НАВЧАННЯ
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 0 comments