voicomua4 (voicomua4) wrote in uaznaypravdu,
voicomua4
voicomua4
uaznaypravdu

"Пережив друге народження": звільнений кримськотатарський активіст зробив зворушливу заяву


Звільненому в рамках обміну кримськотатарському активісту Едему Бекірову провели складну операцію на серці. Про це повідомила українська журналістка і ведуча Наталія Мосейчук в ефірі політичного ток-шоу Право на владу . Сім'я колишнього в'язня Кремля і сам він поспілкувалися зі студією за допомогою відеоконференції. Бекіров уточнив, що операція пройшла 11 вересня. На сьогоднішній день самопочуття набагато краще, ніби пережив друге народження, - сказав він. Новини Зрозуміла хто і що: звільнений моряк розповів, хто відчайдушно захищав судно від ФСБшників

Едем Бекіров із дочкою Скрін відео Хотів би подякувати всім людям, які взяли хоч найменшу участь у визволенні нас, 35 осіб. Я дуже їм вдячний, я схиляю голову перед ними, - додав чоловік. Словами подяки неможливо все передати. Але сьогодні в катівнях залишилися ще наші хлопці, і їх чимало. І ми повинні всі спільно докласти максимум зусиль, звільнити їх, щоб вони всі опинилися як я, як наші моряки, у своїх сім'ях, - підкреслив Бекіров. Відзначимо, під час ефіру дружина колишнього ув'язненого Гульнара Бекірова ледь стримувала сльози, і Мосейчук попросила її триматися.

Скрін відео

Скрін відео Нагадаємо, раніше в Міноборони розповіли, що стан здоров'я всіх 24 моряків, які повернулися з російського полону, задовільний, проте кожному з них потрібен час для лікування та обстеження.
Детальніше тут
Долучайся до нас у ФБ та читайте нас у інших соцмережах,Знай правду!
Слава Україні!
Tags: ЗАЯВУ
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 0 comments